Jako bych vyhazoval starou hračku...

26. června 2013 v 20:47 | Arthurovo kotě |  Kočičí život
Člověk by si to ani nechtěl připustit, ale s holkama je všechno prostě těžké.

V mém životě se objevilo pár holek, které jsem měl rád nebo je stále mám rád. A pak taky takové ty kamarádky na tlachání o lacích na nehty a vlasy (co taky čekat od přihřátého kotěte, že ano...). Ty ale nejsou důležité. Důležité jsou ty, co mi přirostly k srdci.
První tu byla, když jsem byl ještě na základce, asi tak v sedmé třídě. Možná to bylo dřív. Bavili jsme se, kočkovali se, dělali blbosti...a tak prostě kamarádství. Několikrát jsem u ní i spal (ano, i její matka to dovolila), měli jsme takový ten vztah bratr/sestra/nejlepší kamarádi/nic víc...Jenže tohle jednou přerostlo a něco málo jsme spolu měli. Ani jsme spolu nechodili, protože tou dobou chodila s nějakým vesnickým...idiotem. Asi jsem ji trochu miloval, tehdy.
Ale měsíce ubíhaly, našel jsem si pak nejlepší kamarádku blonďatou, k té jsem nikdy žádné větší sympatie nepocítil, jenže ta na mě zas kašlala. Místo mě šla s jinou kamarádkou. Tak to je vlastně dodnes, s rozdílem tím, že nejsme nejlepší kamarádi.
Mezitím jsem byl párkrát udělaný do pár holek, protože byly pěkný, byly modrooký, byly hodný a chytrý. Ideální, ale to bylo prostě zalíbení.
Pak jsem se nějak dostal na střední školu. Prvák nic moc, akorát jsem se dal dohromady s mým současným přítelem, za což jsem samozřejmě hrozně moc rád. Ale tohle má být o holkách...
V prváku jsem tedy propadl tak nějak víc klukům, ehm. Ale v druháku jsem pak poznal svoji současnou nejlepší (jednu z nejlepších) kamarádek. Takové rudovlásé ňůňo s modrýma očima (ideální kombinace *slint*). Zase to bylo stejné jako s tou první. Dělali jsme kraviny, hodnotili kluky, začali mít společného kamaráda a už to jelo. Ne, nezamiloval jsem se do ní, ale alkohol ve večerních hodinách, když jste doma ve třech a ten třetí usne...ano, dělá divy.
A tak se to trošku pokazilo, ale potom to vypadalo dobře. Takové ulítnutí se kamarádům stává, i za střízliva, dejme tomu.
Takže ta kapitola se tak nějak uzavřela. Jenže po nějaké době (nyní) to zase vyplavalo na povrch. Protože prý ke mně nějak cítí něco víc. Protože se k ní chovám dobře. Proč bych se k ní taky choval blbě, když je moje kamarádka?
Tak sedím u stolu, posloucháme naplno Aerosmith (jen počkat, než na nás začnou bušit sousedi) a já přemýšlím, proč jsou holky takové, jaké jsou. Vždycky se zamilují špatně. A jak jsem psal výše, je to s nimi hrozně těžké. U kluků (tedy u těch, se kterými mám zkušenosti já) nemusí být ve hře žádné náznaky. Kluk vám vmete do ksichtu to, co chce, a žádná omáčka okolo. Holka má nějaké prapodivné náznaky, které by nepochopil ani génius a potom je naštvaná, že vám nedošlo, že když je záclona modrá, tak se s vámi nechce bavit. Nebo že když se na vás jenom usměje, tak vás chce minimálně na první rande. Nebo že když se zasměje vašemu vtipu, tak je do vás prostě beznadějně zamilovaná.
Holky mě nebaví. Baví mě chovat se k nim dobře (tedy k těm, které si to zaslouží). Baví mě podržet jim dveře a neprásknout jimi před nosem dotyčné. Baví mě dělat blbosti, objímat se, podělit se o bundu, když jí je zima. Ale nebaví mě ty vztahy. Jsou moc složité a hrozně málo upřímné.
Inu, jsem tedy s klukem. Je mi dobře. Vztah mi vyhovuje. Jsem rád podřízený, nevadí mi, když mě někdo ovládá. Naopak, jsem za to rád...A takhle ochočený bych ještě snad někdy mohl být s holkou?
Občas přemýšlím, jestli ti lidi, co tvrdí, že bisexualita není, nemají pravdu. Co když jsem jenom na kluky? Co když to bylo jenom o schovávání se? Když jsem to prožíval, nepřišlo mi to. Cítil jsem opravdu lásku. Jenže co když jsem si to tak moc vštěpil, až se iluze stala skutečností? Je to dávno, co jsem upřímně miloval holku. Naposledy, když jsem to tvrdil, tak jsem se mýlil, bylo to jen zalíbení (které dnes už ani moc nepobírám). Trochu mi to pomotalo ten můj malý kočičí mozeček.

Rag doll, livin' in a movie, hot tramp daddy's little cutie. You're so fine, they'll never see ya leavin' by the back door, mam, hot time get it while it's easy, don't mind come on up and see me. Rag Doll, baby won't ya do me, baby won't ya do me, baby won't ya do me like you done before. (Aerosmith, Rag doll)


xxx kotě
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa

Čičí...?

mňau?

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama