O ničem

24. října 2013 v 19:57 | Arthurovo kotě |  Kočičí život
Když jste malé, nemluvné, ošklivé, (tučné), relativně chytré kotě, nemáte moc přátel, ale spíš máte nepřátele, to je docela logické. V angličtině mají na opsání vlastnosti lidí, kteří jsou jako já, takové zvláštní slovíčko, co se mi líbí. Nerdy. Paradoxně je větší pravděpodobnost pádu meteoritu přímo na moji hlavu, než abych se učil doma. (Taky tak letos ty známky vypadají, žejo.)
Ale...zase, i když jsem 'nerdy' (haha), tak to není důvod insultovat mě jen tak pro nic za nic...zkrátka mezi řečí, kde se jedná o někoho úplně jiného.

A nevím, co mám napsat do titulku.

Dětem v mém věku je tak cca 17-18. Holčičky (lol, mě pro jednou vynechejte) trpí PPP, aniž by o tom samy věděly, kluci (zase bych se s dovolením vynechal)...právě začínají pubertu (jo, je fakt moc vtipný vzít mokrý deštník a oklepávat ho na všechny okolo nebo stříkat v bazénu vodou po všech možných nebo si ve skříňce pěstovat nebezpečnou směs vzniklou smícháním asi padesáti druhů jídel a zavřením to do obědové krabičky...) a nejsou ochotní se holit...ok, buranov-móda, s tím už asi člověk nic neudělá.

Když už jsem na to narazil, zajímalo by mě, kde je hranice mezi zdravým životním stylem a PPP. Ona totiž není moc dobře vidět.
Je zdravé zhubnout do optimálního BMI a je zdravé si to udržet. Není zdravé zhubnout do optimálního BMI a hubnout dál. Jenže...optimální BMI pro některé z nás (sem už bych se započítal) znamená, že budeme vypadat jako vyžrané bečky. Zvlášť někteří, kteří jsou menšího vzrůstu...ehm, ehm.
Geez, ale i tak...není zdravé jíst malinké porcičky a k tomu běhat kilometry. Denně.
Sport je (bohudík) docela návykový. Když člověk začne, nějak si na to zvykne, chytne ho to a pak už to sám vyžaduje, i když na začátku byl lemra líná (hahahahaha, to určitě není z vlastní zkušenosti - já jsem lemra líná dodnes). Jako každá návyková věc, i sport má svoje rizika. Třeba riziko vyčerpání. Sport je tedy, hned vedle nežraní, krásná pomůcka pro holčičky, aby spadly do PPP.
Let's eat some hair and run about 15478521213546987 miles.
Jsem si všiml, že když žeru míň, než bych měl, tak mi váha stagnuje a nějak nejde dolů. Kdežto když žeru a hýbu se, tak jsem na nižším čísle. (Akorát já žeru a nehýbu se, lol.)

Dostali jsme novou češtinářku a Geez, je hrozně krásná. Spíš jsem doufal v učitele, ale i na tohle se dá zvyknout. Kromě toho vypadá, že je stará asi tak jako my, jenže je i přísná. Jo, jo, ta, kdyby chtěla, by mi dala.
A máme v prváku zase buzíčka.

Dnes je to 17 měsíců a dva dny, co chodím se svým krásným velkým kocourkem. A jsem prostě furt kurevsky zamilovanej, ok, stačí.

Možná, že já ani nejsem tak moc přecitlivělý, ale kolem mě jsou necitliví lidé. No, ono to bude obojí, já rozhodně přecitlivělý jsem. Jestli náhodou nějak neberu estrogen...no, snad ne.

Vlastně nevím, proč píšu...asi jen tak.
Stále nemám titulek.


xxx kotě
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa

Čičí...?

mňau?

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama