Places to visit list

6. února 2014 v 20:15 | Arthurovo kotě |  Kočičí myšlenky a názory
"Tak si každý vymyslete čtyři místa, kam byste se chtěli nejvíce podívat a potom ke každému tři důvody, proč zrovna tam."
Okay. Kam se chci podívat...To přeci vím. Do Irska (tak celkově britské ostrovy - ano, zas), do Nizozemí, do Austrálie (+NZ), do Španělska (a taky do mnoha dalších zemí). Fajn, první část máme.

A teď proč...proč kurva? Proč tam chci? Protože tam chci. To musí mít člověk pro všechno důvod? Okay, okay. Do Španělska chci do Barcelony. Tam je to jasné, architektura...a potom...sluníčko? Ne děkuji. Architektura. Musí stačit.

Irsko. Proč Irsko? Protože jsem tam taky nebyl, stejně jako ve Španělsku a Austrálii. Protože to tam je prý pěkné. Protože se tam mluví anglicky, takže bych rozuměl. Taky bych to vzal přes UK, protože jsou tam supr lidi a je to můj sen.

Fajn, dál tu máme Austrálii. Proč tam? Protože se tam voda v záchodě točí na opačnou stranu. Ne, to se nehodí. Tak protože chci vidět volně poskakující klokany. Yeah, to by šlo. A taky úplně jiná kultura, protože jsme na jiné polokouli. A Zéland, protože příroda. Já takový kytkomil, lol.

A nakonec Nizozemí. Proč? Tak jo, mám rád tulipány ve velkém množství (na rozdíl od pampelišek, to jsou ďáblova semena). Jo a hlavně, abych se kvalitně zhulil. Kavárničky, jo jo. Me ghosta. Taky mám moc rád větrné mlýny, tak doufám, že je to té doby, než se tam dostanu, nezruší. Vzal bych to tak celkově, tenhleten Benelux.

Udělám si 'To do list'. V něm bude 'Places to visit list'. A 'Bůhvícovšechno list'.
Spot one: 'Be with my Romeo till the end'

A kdy bude konec?

Jak je možné, že se člověk tolik moc poznává jednoduchou konverzací? Život je přeci věc složitá, ne tak banální. (B-anální, no lol.)

Zjistil jsem to. Psaní, taková úžasná věc. Prostředek, který mě zabaví, možná jednou uživí, jsem s ním stále ve styku. Je to osvobozující věc. Je to volné umění. A kdo jsem? Umělec ne. Jsem jen tvůrce. A jako tvůrce už to všechno vím.

Tohle psaní, to mě zabíjí.


xxx kotě
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa

Čičí...?

mňau?

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama