Up and down and red

25. února 2014 v 21:08 | Arthurovo kotě |  Kočičí život
Měl bych se učit. Ale to až potom, až si umyju vlasy. Nebaví mě každý druhý den si umývat vlasy, protože se mi hrozně rychle mastí a já musím být pěkný, abych mohl mít pěkného přítele a aby neměli ostatní další důvod k tomu, aby mě nenáviděli. I když já je taky nemám rád.

Od pátku jsou všechny věci divné. Svět je nějaký zpomalený. Chci pořád něco dělat! Ale nechce se mi. Nemůžu se soustředit. Nemůžu nic. Takže se pořád jenom válím, válím, válím a jím a je mi dobře a pak je mi špatně a pak je mi zase dobře a pak špatně a kolikrát nevím, proč je mi špatně, když před chvílí mi bylo tak hrozně dobře. Je to přesně tak, jako to bylo před čtyřmi lety. Jako by mi bylo zase podělaných třináct. Jako bych měl zase procházet tím, že se mám dobře, že cítím štěstí (is it even possible?) a pak najednou ta hluboká deprese. Doteky už mě nenaplňují. Mám hrozně divné představy. Chtěl bych vrátit čas o deset a půl roku a jednou říct prosté "mám tě rád". Všechno by bylo jiné. Pak bych se zase vrátil zpátky do současnosti a měl bych se dobře a pak zas dobře a necítil bych se blbě. I když to není ten důvod. On není ten důvod. Ne až tolik. Já nechci znovu třináct. Já nechci. Ale je to úplně stejné. Je to jednou up, jednou down, jednou red. A všichni, které mám rád, mi postupně odcházejí. Minule to bylo proto, protože jsem byl najednou divnější, než jsem býval předtím. Jenže dnes nejsem divnější, než jsem byl, takže nechápu, proč mě opouští. Jak jsem se cítil odvážně a sebevědomě s tím, že se hodně věcí změní, tak už přesvědčený až tolik nejsem. Všechno to teď občas skřípe. Děsí mě to. Všude kolem jsou mrtví lidé, co umřít nemuseli. Kdyby...
Prostě se toho všeho bojím. Nejsem připravený být najednou zase bez svých velkých přátel. Nejsem připravený na nic. Chci je zpět. Asi jsem prostě sobecký. Určitě jsem.
Jdu spát. Nebo ne. Nebo nevím. Možná.


xxx kotě
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa

Čičí...?

mňau?

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama