Březen 2014

At the end of your bed

10. března 2014 v 22:43 | Arthurovo kotě
Nespal jsem, nechci spát. We will never sleep cuz sleep is for the weak. Něco na tom pravdy bude. Protože mraky. A zmizel mi Ryan. Což je dobře. Nemůžu se rozptylovat. Dnes jsem vstával brzy. Moc brzy. "Vstával". A kouřil jsem. A bylo to fajn, protože všechno je fajn, protože jsme v mraku a já ani nevím, co to tu píšu, ale to je jedno. Mrak to zachrání. Ještě k tomu nevím, od kdy poslouchám Suicide Silence, pravděpodobně ode dneška. Protože nevím, protože mraky.
Dneska byl moc pěkný den. Moc pěkný. Bylo teploučko a viděl jsem Kay a bylo to okay. Mám už třetí kafe a je mi fajn. Tak mrakově. A když byl takový pěkný den, tak jsme ve škole řešili hovna. Vážně hovna. Jak se anglicky řekne hovno? Shit? Není to poprvé. Když prostě uprostřed důležitého a vážného rozhovoru spolužačka řekne, že po kafi ji vždycky chytne sraní. Moje iluze o tom, že holky nekadí, je fuč.
Poslední dobou, jak se toho moc děje, mám hrozné výpadky paměti a nikdy nevím, jak to, ale zase je pondělí a já pondělky rád nemám. A momentálně je mi to tak nějak jedno. Paňčelka kost mi doporučila knihu, tak uvidíme. Pokud bude špatná, už si poradit nenechám. Můj mozek je vzácný. Moc vzácný. I když jsem jeho půlku zabil přečtením sta (?) stran padesáti odstínu šedi. Šedá je tak krásná barva, ale ta kniha je píčovina na entou. Lidi by měli číst klasiku. A pak taky všechny ty dobré knihy, co jsem četl.
Lemme just say...dnešek je fakt divný. Já jsem divný. Ale všichni tvrdí, že ne, protože bych se mohl urazit. Urážím se často. A občas to jenom hraju a občas ne a přitom ani nevím, proč se urážím. Asi mě to baví. Nebo mě to nebaví, ale myslím si, že mě to baví. A všechno je jenom iluze a to je jediná pravda. Pravda neexistuje a jestli existuje, tak stejně neexistuje. Každý má svoji pravdu, co není pravda. Pravda se mnou jede na hovnovým mraku. A proč? Protože může.
Jsem želva. Taková hořící želva v mraku.


xxx kotě