Duben 2014

you wreck me

4. dubna 2014 v 21:55 | Arthurovo kotě |  Kočičí život
Tento týden byl až nekonečný. Ne, že bych si na něco stěžoval, jenom jsem (byl) nemocný, takže jsem nechodil do práce, ale dělal jsem jiné věci. Například teď před chvílí jsem napsal a odeslal slohovku paňčelce kosti. A v pondělí jí jdu vrátit Nebe pod Berlínem, které mě nějak moc neoslovilo, protože...mám zkrátka jinačí názory na některé věci a některé, které byly v této knize, se mi nelíbily. Taky nepreferuji tento "jaksemluví" jazyk v knihách. Úbán a esbán. No to víšžejo. Protože rockeři (atp.) musí být jen zákonitě hovada, která chtějí babám vyšukat mozky z hlav, notovíšžejo. Možná tak ti staří, dnešní jsou dost často jiní, řekl bych.
Mám za sebou teď taky spoustu letáčků (byly tááák krásné) a podobných serepetiček, které nikoho nezajímají, protože to stejně každý hned vyhodí a jde dál.
Upřímně se celkem těším na pondělí. Ani nevím, proč. Zítra pojedem s kocouřiskem na chvíli pryč, což je fajn. Pohádali jsme se, byl jsem uražený, ale teď už zas nejsem, protože když mi slíbil, že mi to vynahradí, tak jsem mu nevěřil, ale on to fakt splnil.
Taky jsem se viděl s mým velkým kotětem. Vše jsme si nějak vyříkali a mám ho z části zpátky. Ačkoli, on teď nemá moc času, protože za chvíli maturuje a občas k tomu ještě pracuje. Když jsem se ho ptal, jestli taky dělá to, co můj kocour, tak prý ne. Ptal jsem se ho jak to a on mi řekl, že na to není prý dostatečně chytrý, ale já bych to dělat mohl. Tak jsem jen mňoukl, že nechci, že si raději budu dělat na svém expedičním za třiapadesát na hodinu, že mi to vyhovuje a že mě to vždy unaví, tak nemám tolika času myslet na sebevraždu. On na to, že to chápe a je dobře, že se snažím být dospělejší (what a bullshit).
Zpíval jsem písničku od Miley Cyrus. To jen tak k tomu titulku. Ono je těžké si to nezpívat, když to v rádiu jede během dopoledne pětkrát.
A rozhodl jsem se, že si navrhnu nový přebal na knihu. Jen tak, pro radost. Ale asi ne příští týden.
Mám hlad, asi se najím. I když netuším, jestli tu něco máme.


xxx kotě