work hard

5. května 2014 v 21:34 | Arthurovo kotě |  Kočičí život
Dneska je vydařený den. Všechno je sluníčkové. Tedy, většinu času. A proč tak asi...?:)

Abych trochu odběhl. Začal jsem svoji dietu, která se zrovna nepovedla, protože jsem měl půl rohlíku a papriku, půlku jablka (ještě mám druhou půlku v tašce, sakra.) a taky tři kotle zeleninového salátu a kus tmavé čokolády. Hovádko boží. Ale ráno jsem si dal chvilku kardia a posilování, což ze mě nedělá hrdinu (vzhledem k tomu, jak jsem si vůbec nedal do těla:/), ale lepší než nic. Od zítřka najíždím na nový cvičební plán a snad neumřu. Jestli ano, tak veškerý svůj majetek (včetně kocoura) odkážu někomu moc hodnému...nebo to rozdělím víc lidem, uvidíme.
Docela přemýšlím, že si zítra přivstanu a zacvičím, ale myslím, že by sousedy ranilo poslouchat gym rádio v pět ráno :D. (Ne, sluchátka mě nebaví, když jsem doma.) Dneska hráli nějaký remix na Smells like teen spirit a myslím, že Kurtův prach se musí obracet v hrobě.


Zítra budu většinu dnes venku, což bude fajn. Jsem venku rád. Většinou. Hlavně, když mám dobrou náladu. Nebo aspoň takovou normální. A když depčím, tak jsem radši doma. Kdo taky ne?

Nakonec budu o prázdninách spíš v Česku (:((((..achjo), ale to nevadí. Najdu si práci tady, budu se připravovat na přijímačky na vysokou, k maturitě se budu učit, abych to nenechal až na duben (tak to stejně bude, ale což).

Měl jsem číst Kafku, ale nějak jsem se k tomu nedostal. Zkusil jsem pár stránek, ale nějak mě to nevtáhlo, takže na to asi nemám náladu. Ve středu to vrátím a budu se stydět.

Chtěl jsem dnes hodně psát. Jenže jak je ten večer, tak mě nějak opustila energie (ty dny jsou nějak dlouhé poslední dobou), ale vynahradím si to jindy. Netvrdím, že zítra (zvlášť asi ne, jestli po škole půjdu ještě do práce), ale brzy určitě ano. A těším se. Jak se zase budu stydět při psaní sex-scén a zavírat přitom oči. (To jsem, prosím pěkně, řádný úchylák.) Věci se možná zase změní. Nevím :). Někdy je lepší nevědět. A nevím, kdy jsem naposledy napsal článek s takovým množství smajlíků. Je to brutálně infantilní a připadám si jako mokrá třináctka. Nevadí, budiž. To jsem si zrovna nedávno říkal, že moje psaní má občas nějakou hodnotu. Beru zpět (no backiez, oh shit).xxx kotě
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa

Čičí...?

mňau?

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama