Smile, smile for me

1. června 2014 v 22:08 | Arthurovo kotě |  Kočičí život
Celý minulý týden byl výživný, protože se událo hrozně moc věcí a já bych chtěl psát o všem a o všech, ale vždycky, když se odhodlám, tak nevím, jak začít. A hele, začal jsem.

Od předminulého pondělí se stydím před prvákama od nás ze školy, co s námi byli na výletě. Ale říkám si, že co se tam stalo, to tam snad zůstalo. Akorát následky si musím nést dál. Neříkám, že jsou špatné, jsou spíš dobré. Kamarád navíc se hodí. Teď mám tři (dvě) koťata a kocoura a je to fajn. Nikdy jsem tolik opravdových neměl. Když měl, tak to se mnou nemysleli vážně vůbec.

Znám tolik nových lidí.

Teď začíná to období, kdy tento týden, co teď bude (jakože od zítřka, žejo), bude pekelný, protože po roce nic nedělání se učitelé rozhodnou, že potřebujeme všude minimálně dvacet známek. A my se můžeme posrat, však proč ne...a potom bude ještě jeden takový, ten předposlední v roce. Samozřejmě to nejde jinak, než abych měl půlku předmětů na hraně mezi jedničkou a dvojkou. (Měl bych se učit, měl bych...ale stejně nebudu.)

Hodně teď vzpomínám na to, jak jsme se dali s kocourem dohromady a na naše první měsíce, když už jsme "oslavili" druhé výročí. Neuvěřitelně moc jsme se změnili. Já v něčem k horšímu, v něčem k lepšímu a on rozhodně k lepšímu ve všem. Třeba přestal skoro úplně kouřit, má úžasnou (nejspíš) práci, víc se zvládá, což se o mně říct nedá. Tedy, nekouřím, to ne.

Po výletku jsem začal držet tu příšernou dietu, už ji nedržím, protože jsem sebou třetí den liskl o zem a kocour se o mě potom bál, takže jsem si to přizpůsobil a je mi celkem fajn. Občas mám pocit, že bych jedl i věci, které obyčejně nejím, ale jinak to fakt ujde. Držím se kolem padesáti kil, což...ujde.

Přemýšlím, že zítra si pojedu bezďák-look. Trochu jako dnes. Nechce se mi nějak moc upravovat. A štve mě, když je venku moc velké teplo, protože se potím a pocení mi kazí snahu vypadat normálně, elegantně, tak, jako všichni modelové z reklam na obleky. Ne, že bych byl pěkný, žejo, ale tak snaha tam je...A taky mě štve, když je venku větší zima, než jsem očekával. Protože pak dopadnu jako teď na chatě. "Ale tady je zimaa!" "No, tak pojď sem kotě, vezmi si moji mikinu." "Ale to ti bude zima..."

A ještě mě štve, že nemám tak surový hlas, jako "staří" rockeři. Asi bych měl kouřit.

Fakt je, že píšu spíš z donucení. To mě vůbec nebaví. Měl bych někdy zas zkusit něco smysluplného. Navíc, musím si ještě umýt vlasy a to se mi taky nechce.


xxx kotě
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa

Čičí...?

mňau?

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama