Liebster Award

21. září 2014 v 17:36 | Arthurovo kotě |  Kočičí život
Původně jsem vůbec nevěděl, o co jde (takové věci se mi taky stávají často), myslel jsem, že to bude něco jako ty ksichtknihové challenge, kdy se exuje pivko nebo si blbci sypou na hlavu led (to druhé alespoň k něčemu bylo...manžel přispěl, ale led si na hlavu nevysypal...řekl, že není debil a nebude skrz to nemocnej). Ani bych sem nemusel psát, o co jde, protože tu nikdo nečte a posílat dál to nebudu (nemám blogové kamarády, čtu jediný blog a to ten, který mě nominoval...lůzr i v blogovém světě, no jo), ale tak aby to nějak vypadalo...

1) poděkuj blogerovi, který tě nominoval
2) napiš 11 faktů o sobě (napsat jedenáct faktů...jako by to nebylo úplně zbytečné, když celý tento blog je plný faktů o mně)
3) odpověz na 11 otázek, které jsi obdržel od blogera, který tě nominoval
4) nominuj 4 blogery a blabla

1) Takže děkuju Greyouškovi gayouškovi, který má rád psy víc než kočky, že je tak skvělý kamarád a ukázal mi novou blbost, kterou se dá zabít čas. A celkově, že je můj kamarád.
Ne, vážně, mám tě rád a ty to víš a když u sebe píšeš, že tě nikdo rád nemá (nebo něco v tom smyslu), tak bych ti jednu pleskl, protože já to myslím vážně a bolí to.2) a) Jsem malej. Jako opravdu malej. Mám malinko přes metr sedmdesát na výšku, což na kluka není zrovna moc, vážím zhruba padesát kilo, nohu mám jednačtyřicítku, vlezu se ve škole do našich úzkých skříněk (proto se jim bez dozoru kocoura raději vyhýbám, někdo by mě tam mohl zamknout).

b) Miluju sladký. To asi není zrovna nějaké epesní přiznání, ale pokud nedostanu dostatek cukru, když chci, tak umím být nesnesitelný víc než holka při krámech. A to mi bylo řečeno.

c) Vadí mi pejorativa v knihách. Dodnes netuším, proč. Asi je to tím, že pokud nejsem vyloženě naštvaný, tak se snažím vyjadřovat pouze slušně. (Skoro dočíst moje slavné "...a bude hůř" byl pro mě docela výkon.)

d) Jsem tak 50 na 50. A to v hodně věcech. Třeba jsem umělecky (hahahaha, ale stačí už!) i intelektuálně založený (to se totiž dost často spíš vylučuje), na holky i na kluky, horňák i dolňák...

e) Mám rád módu. Ne, že si teď řeknete "no jo, buzna", o tom to není. Zvlášť když se podíváte na české gaye/bi, tak ti módě zrovna neholdují (ne, růžový šatník se nedá považovat za vrchol vkusu, možná tak vrchol pózy). Rád zkouším nové kombinace a umím ocenit dobře oblečené lidi (a dobře oblékaní lidé umí ocenit mě :)). Rád i jen tak pro zábavu (nebo zabití času) navrhuju šaty.

f) Miluju češtinu i angličtinu. Češtinu asi o docela velký fous víc, ani mi nedochází proč, když tento stát jinak rád nemám.

g) Jsem čajofil. Jeden z mála důvodů, proč mám vůbec rád zimu. Protože se hodně pije teplý, slaďoučký čaj.

h) Když mám vzteklou náladu, tak bych opravdu zabíjel. Vždy mě to někde venku chytne a já si okamžitě představuju, jak bych kterého člověka zabil a mám úplně chuť se sebrat a udělat to. Abych na to jednou nedoplatil...
Jinak jsem mírumilovné kotě.

i) Rád hraju hry. Deskové, počítačové, mezi lidmi.

j) Mám za sebou pár mimotělních zážitků, ale nerad o tom mluvím nebo píšu.

k) Moje nejoblíbenější místo na světě je domov. To může být kterékoliv místo vůbec, ze kterého si uděláme s kocourem naše hnízdečko. Nyní je to byt, kde teď sedím a píšu.3) 1. Jak bys odpověděl na otázku "Kdo jsi?", aniž bys k odpovědi použil své jméno, nebo "já", či něco podobného?

Kdo jsem? Upřímně, to by mě taky zajímalo. Když to vezmeme fyzicky, tak jsem a) člověk (i když někteří moji spolužáci by vám tvrdili stoprocentně něco jiného) b) muž (+ tentýž dodatek jako u a)). Je mi 18 let, těžko můžu vědět, kdo jsem. Pořád se hledám a v koutku duše doufám, že se časem najdu. Někdo se nenajde nikdy. To je ale riziko podnikání, že jo.
Jinak jsem princezna.

2. Co je to život?

Objektivně si to najděte třeba na wikipedii. Pro mě je život příležitost a pro každého je ta příležitost jiná.

3. Existuje altruismus, nebo je za každým dobrým skutkem skryté sobectví, a proč?

Určitě existuje. Je na to jednoduchý důkaz (tedy pro mě, je na vás, jestli mi budete věřit nebo ne). Mám totiž dny, kdy rád pomáhám lidem. A dělám to jen tak, ne, abych měl dobrý pocit a možnost povyšovat se nad druhé nebo cokoliv.
Na druhou stranu jsem přesvědčený, že altruističtí (existuje takhle vůbec to přídavné jméno?Oo) lidé nejsou. Není člověk, který by byl úplně nesobecký. Maximálně částečně nebo většinově, ne úplně. Člověk má totiž už v jednom ze základních pudů vsugerováno "přežít" a když jde o život, těžko se budu chovat nesobecky...
(Doufám, že jsem to napsal pochopitelně, aby to každý bral tak, jak já.)

4. Kdyby sis směl vybrat jednu osobnost (herec, spisovatel, umělec, zpěvák, skladatel atp.), živou či mrtvou, která by se stala tvým blízkým přítelem, která osobnost by to byla a proč?

Rimbaud. Protože proto. Tenhle floutek by mi ukázal, jak opravdu žít. Akorát mám pocit, že byl tak narcistický a nafoukaný, že bych ho zabil.

5. Popiš svého vysněného partnera. Co nejvíc konkrétně a bez ohledu na to, jak moc je to realistická představa.

Vzhledově by to byl vysoký, štíhlý, hnědovlasý a modrooký kluk. S dlouhýma nohama a velkýma tak akorát žilnatýma rukama. Což taky mám :D. Ti modroocí bruneti jsou prostě můj typ a já za to nemůžu.
Povahově mám rád vtipné, chytré, slušné (tady už se mi to trochu bije s realitou:D), charismatické kocourky. Aby mi rozuměl a bylo mu jedno, že mám chyby. Aby byl tolerantní a měli bychom si o čem povídat. A aby měl dobrý vkus a uměl se obléknout, krásně voněl a byl sexy.
Abychom to trošku vyhodili z reálu, tak by nebylo špatné chodit s nějakým čarodějem třeba. (Tak tu jde vidět, že někdo vyrostl na Harrym Potterovi :D.)

6. Zkus vybrat pět vlastností, které dohromady vystihují jen a právě tebe a nikoho jiného.

Kotěcí, ultrasebevražedný, malý, kocoura(nechci-zmiňovat-jeho-jméno-v-rámci-anonymity)milující, plachý

7. Existuje nějaká drobnost, která ti vždy udělá radost, drží tě při životě, na kterou by ses dokázal spolehnout, kdyby ti už nic jiného nezbylo? A jaká?

Ano, pokud můžu svého obrovského miláčka považovat za drobnost. (Vzhledem k celému světu to drobnost třeba je, ha.)

8. S jakou literární či filmovou postavou se ztotožňuješ? (Pokud s žádnou, tak která ti je nejbližší?)

Nevím. Ztotožnění nehrozí. V knihách se vždy nějaká odchylka najde a nejsem až tak velký filmový fanda, abych vyhledával snímky takové, které by ukazovaly opravdu detailně duši člověka (i kdyby to mělo být jen skrz jeho chování). Asi nejbližší ztotožnění jsem nedávno viděl (po fyzické i duševní stránce) u Harryho v jedné fanfiction (pokud se to dá počítat :D). Hodil bych odkaz, ale jelikož jsem u toho bulel jak malé děcko, tak jsem to smazal a doufám, že na to už nikdy nenarazím.

9. Kdybys byl kniha, co za knihu bys byl?
(To mi připomíná takové to: kdybych byl ovoce, byl bych jahoda, kdybych byl oblečení, byl bych podprsenka :)...)

Byl bych kniha, kterou ještě nikdo nenapsal. A nikdy nikdo nenapíše.

10. Je něco, co bys nikomu nikdy neodpustil? A co?

Ano, je. Neodpouštím lidem, co si cokoliv špatného dovolí na mého kocoura.

11. Co je pravá láska?

Asi jak pro koho. Pro mě je to vztah, který mám se svým kocourem.4) Nominoval bych kohokoliv, kdo si tohle přečte a vlastní třeba blog, ale je mi to úplně jedno, stejně bych to pak asi nečetl. Jenže, jak jsem psal, i v blogovém světě jsem docela asociál, tak nemám koho nominovat. Hlavně jsem netušil, že by se ke mně mohlo něco takového dostat, protože tento blog mám jen pro mou osobní potřebu se někde vybíjet.

Pac a pusu


xxx kotě
 

2 lidé ohodnotili tento článek.

Anketa

Čičí...?

mňau?

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama