...and feed me.

12. listopadu 2014 v 9:24 | Arthurovo kotě |  Kočičí život
Když kocour není doma, koťata mají pré.
Když kocour není doma, dny se táhnou jako žvýkačky přilepené k botě...nebo lépe, k riflím.

Tak jsem si říkal, že když budu mít dopoledne chvíli času, budu dělat užitečné věci. Do nichž se psaní na blog nepočítá, ale co. Já nikdy nic nedodržím, tak nevím, proč bych měl začínat dnes.
Jako třeba to, že omezím sacharidy a mouku. (Ne, že bych teď sežral dva kousky čokolády.)
Měl bych cvičit. Moje tělo mi zase vysílá signály, že takto to asi opravdu nepůjde. Takže k učení na maturitu (hahaha, všichni milujeme matiku) bych měl zařadit i nějaké cvičení s posilováním. Přeci jen pokud se chci uzdravit, musím uzdravovat tělo i duši. Nebo se s tím tělem, pro začátek, musím alespoň nějak smířit. Fajn, to je taky moc vysoký level, tak musím přijmout fakt, že tohle je moje tělo, ne žádné jiné.
A měl bych víc pít. Akorát na to taky zapomínám, pak se naliju, až když mě bolí hlava hodně...trochu jak velbloud. Nasadil jsem si očistu citrónovou vodou (a pak samozřejmě i obyčejnou). Asi se pár dní budu čistit a pak začnu cvičit. To je celkem fajn nápad.
A ani nevím, jak s masem. Nejíst ho je sice fajn, naučil jsem se na sóju, ale nemyslím, že by se dostavil nějaký pozitivní účinek. Ani na něj nemám nějak extra chuť, ale...při mém nedávném jídelníčku tam bylo dost masa a cítil jsem se dobře. Když jsem ho držel. Takže si asi dnes dopřeju pár deka kvalitní kuřecí nebo krůtí šunky.

Kocourek bude mít radost, že se o sebe chci starat. A já mu rád dělám radost.


xxx ko(š)tě (srsly, look at my hair)
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa

Čičí...?

mňau?

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama