...and the inner circle.

26. prosince 2014 v 13:28 | Arthurovo kotě |  Kočičí život
Vánoce byly letos...kouzelné. Jako ne zrovna největší křesťan musím říct, že ty svátky mají něco do sebe. Minimálně pokud je o to alespoň nějaká snaha.

Původně jsme měli strávit Štědrý večer ve dvou, ale nakonec nás bylo šest. Já, kocour, dvě koťata kocourův nejlepší kamarád a K. Je hrozně zajímavé, jak šest úplně rozdílných lidí může strávit celý večer v klidu. Bavili se. Všichni se všema. I když všichni kromě mě a kocoura viděli třeba K. poprvé.

Kotě, který se vrátil na svátky z Anglie (takže jako Britské kotě?:D, ok) nám vyprávěl o těžkých začátcích a ještě těžších posledních měsících. Druhý kotě spíše poslouchal, než aby se vůbec nějak vyjadřoval. K tomu se snažil odbourávat útoky K., kterého totiž začal nesmírně zajímat. K. byl drzý a sebejistý jako vždy. Kocourův nejlepší kamarád (Táta kocour?:D) působil tak nějak dospěleji, než když jsme se posledně viděli. Nejspíš to bylo tím, že se mu vrátil Britský kotě.
Kocour vždy zapředl do té nejvíce zajímavé debaty, která se naskytla, dokonce se s Tátou kocourem porafali, ale to už by nebyli oni.
A já? Tak průběžně jsem nabízel cukroví, co jsem pekl (no dobře, ne úplně sám), snažil se občas umravňovat K. a pomalu jsem se nepustil Britského kotěte.

Takže kromě toho, že se nás šest mačkalo u stolu pro čtyři (a toho, že já seděl na gymnastickém míči a Kocour na vyvýšené stoličce), to byl úžasný večer. Až mě Kocour dojal k slzám, že většina z nás by tam nebyla, kdybych nebyl takové srdce.
Poprvé v životě jsem se cítil chtěný uprostřed rozrostlé rodiny. Když si na vás připije pět lidí, tak už to asi něco znamená.

Aby to ale nebylo celé takové pozitivní...to by byla přeci nuda. Kocour zařídil, že nebudeme bydlet sami. Bude se k nám na nějakou dobu stěhovat jeden kluk. Bude to zajímavé. Blbě na mě koukal a prý mě nemá rád. Těším se.


xxx kotě
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Anketa

Čičí...?

mňau?

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama